Wygrana w lotto – która gra jest najlepsza?

Wiele osób wybiera konkretną grę lotto pod względem wysokości wygranej. Równie ważnym kryterium jest wysokość ceny pojedynczego zakładu. Które gry są najbardziej atrakcyjne, biorąc pod uwagę oba kryteria?
Najniższą cenę pojedynczego zakładu ma obecnie mini lotto. Jednak w przypadku tej gry wysokość głównej wygranej jest zmienna i zależy od tego, ile osób trafiło wszystkie pięć liczb. Choć wysokość nagrody może więc być atrakcyjna, to jednak zdarza się, że jest ona dużo niższa. Dlatego też wiele osób decyduje się na inne gry.

 

Drugą pod względem wybranych kryteriów grą może być tak zwany duży lotek. Choć prawdopodobieństwo wygranej jest znacznie niższe niż w przypadku gry mini lotto, to jednak wysokość nagrody pierwszego stopnia jest wyższa. Wzrost liczby sprzedanych zakładów można zauważyć zwłaszcza w przypadku kumulacji. Wtedy bowiem nawet w przypadku, gdy wygra więcej uczestników, wygrana nadal jest bardzo atrakcyjna. Losowania gry lotto odbywają się trzy razy w tygodniu. Wyniki dużego lotka można znaleźć w punktach sprzedaży losów, na stronie internetowej, a także obejrzeć losowanie w telewizji.

 

You may also like...