Bezpieczeństwo w sieci. Fidelis security, Fidelis XPS

Bezpieczeństwo w sieci jest niezwykle ważne, zarówno z perspektywy indywidualnego użytkownika (bardzo łatwo można bowiem skraść czyjąś tożsamość i wykorzystywać ją do nielegalnych celów), jak i ważnych przedsiębiorstw i instytucji (wyciek danych może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa wewnętrznego np. danego kraju).

Fidelis security

Fidelis Security to firma zajmująca się bezpieczeństwem cybernetycznym, która koncentruje się na wykrywaniu i reagowaniu na zaawansowane zagrożenia i naruszenia bezpieczeństwa danych. Wśród klientów firmy są między innymi: IBM, Departament Handlu Stanów Zjednoczonych i amerykańska armia. Fidelis oferuje urządzenia bezpieczeństwa sieciowego, w tym opatentowaną przez firmę strukturę Deep Session Inspection. Firma uważa szybkość i dokładność w kontroli ruchu sieciowego jako swoje techniczne wyróżniki.

Fidelis XPS

Sondy zainstalowane w urządzeniu Fidelis XPS monitorują i egzekwują polityki dla całego ruchu na wszystkich portach w sieci. Zainstalowane na puncie styku sieci monitorują nawet ruch sieciowy w wielo-gigabitowych sieciach.

 

You may also like...