Zespół

Czy wiedziałeś, że za wszystkie sukcesy ectacomu odpowiedzialne są zaledwie 4 osoby?

Poznaj bliżej zespół ectacom Polska.

Dowiedz się więcej o naszych umiejętnościach, doświadczeniu, zainteresowaniach oraz pasjach!

Michał Horubała CTO

Wieloletnie doświadczenie w branży IT security zdobywał po stronie klienta jak i integratora. Zajmował się wdrożeniami i nadzorowaniem systemów bezpieczeństwa oraz świadczył usługi dla firm z sektora enterprise w Polsce i Europie Zachodniej. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną przed zaawansowanymi atakami cybernetycznymi oraz wyciekiem danych.

Michał to wyjątkowy ekspert w swojej dziedzinie. Momentalnie skupia na sobie uwagę, gdy zaczyna opowiadać o rozwiązaniach IT security. Z zaciekawieniem słuchają go zarówno inżynierowie, jak i handlowcy. Z tematu TAP’ów i Bypass’ów potrafi uczynić niezwykłą i fascynującą opowieść, która rozbudzi ciekawość i wyobraźnię absolutnie każdego odbiorcy.

Prywatnie zafascynowany boksem, który trenuje 3 razy w tygodniu pod okiem Sashy Sidorenko. Pochłonięty przez nowe technologie. Nade wszystko: zakochany w swojej rodzinie, która ostatnio powiększyła się o drugiego Goldena.

Natalia Łuczak Sales Director

Swoja przygodę z IT zaczęła ponad 8 lat temu. Fascynacja segmentem bezpieczeństwa przyszła chwilę później. Doświadczenie w kanale partnerskim doskonale uzupełnia swoimi umiejętnościami interpersonalnymi i zmysłem menadżerskim. W ectacom Polska kieruje wszystkimi działaniami biznesowymi firmy, począwszy od wypracowania strategii, skończywszy na ścisłej współpracy z partnerem przy finalizowaniu umowy z klientem. Cyberbezpieczeństwo pchnęło ją w objęcia Akademii Obrony Narodowej, gdzie miała przyjemność wykładać i być doktorantką.

Praca przenika też jej życie osobiste: uwielbia wczytywać się w historie szpiegowskie, przede wszystkim te współczesne, gdzie główną role odgrywają hakerzy i byli pracownicy CIA. Prywatnie świetna motocyklistka, nieustępliwa bokserka i zapalona snowbordzistka. Lubi podróżować i odkrywać. Zakochana w Sewilli i flamenco.

Robert Wojcieski Senior IT Consultant

Z ectacom Polska związany od ponad 3 lat. Ma na swoim koncie ponad 12 lat doświadczenia w branży bankowej, z czego 6,5 roku na stanowisku Administratora Sieci. Stąd sytuację od strony klienta zna jak mało kto. W jego bagażu doświadczeń ważną rolę odgrywa też czas gdy współpracował z takimi firmami jak IT.expert czy Accenture. W firmie zajmuje się przede wszystkim tematyką związaną z zarządzeniem kontami uprzywilejowanymi oraz klasyfikacją danych.

W wolnych chwilach wsiada na rower i zapomina o całym świecie. Osobiście niezwykle ciepły facet, który w grudniu przechodzi absolutną metamorfozę wizerunkową, wyciągając z szafy czerwone wdzianko i wczuwając się w rolę najlepszego Świętego Mikołaja w okolicy.

Piotr Bazylak Partner Account Manager (Inside Sales)

Piotr to najnowszy nabytek ectacom Polska. W sprzedaży, nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientem od 2005 roku. Miał przyjemność poznać wiele branż, ale tak naprawdę dopiero IT security skradło jego serce. We współpracy z partnerami zawsze daje z siebie wszystko. Sumienny, dokładny a przy tym niesamowicie sympatyczny w kontakcie osobistym.

Po pracy zaangażowany sportowo. Uprawianą dyscyplinę uzależnia od warunków atmosferycznych, wychodząc z założenia, że bieżnia na siłowni to nie to samo co parę ładnych kilometrów po lesie. Dlatego od wczesnej wiosny aż do jesieni, jako bazę wypadową biegów, wycieczek rowerowych i kajakowych wykorzystuje własną chatkę w Otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Nade wszystko uwielbia spędzać czas z rodziną, bez której nie wyobraża sobie swojego życia.