Media

Poznaj nasze wypowiedzi, wywiady oraz interesujące publikacje.

Odkryj wnioski płynące z błyskawicznej lekcji boksu autorstwa naszego CTO, Michała Horubały.

Dowiedz się więcej o kobiecym wymiarze IT security w rozmowie z Sales Director, Natalią Łuczak.

Obejrzyj zdjęcia z konferencji Confidence, na której ectacom Polska wystąpił w roli Złotego Partnera.

Michał Horubała w błyskawicznej lekcji boksu

Chyba nikt z publiczności zebranej w Krakowie na konferencji Confidence 2016 nie spodziewał się takiego wystąpienia. Nawiązując do bokserskich inspiracji Michał Horubała w oryginalny, prosty i być może lekko brutalny sposób poruszył fundamenty IT security. O różnicach miedzy praktyką a teorią i roli procedur w cyberbezpieczeństwie . O tym dlaczego amator nigdy nie wygra z profesjonalistą. I czemu w defensive IT security liczy się tylko przetrwanie. To wszystko w ponad dwudziestominutowej prezentacji CTO ectacom Polska!

Wywiad Michała Horubały podczas Confidence 2016

W wywiadzie udzielonym dzień po swoim wystąpieniu na Confidence 2016, Michał odkrywa kulisy współpracy ectacom Polska z zawodową bokserką Sashą Sidorenko oraz wspomina o wpływie boksu na jego wyobrażenia o cyberbezpieczeństwie. Czemu Confidence to konferencja na której trzeba być i z jakiego powodu stoisko ectacom’u po raz kolejny przeżyło oblężenie tłumu uczestników. Więcej w oficjalnym wywiadzie Michała Horubały.

Zobacz zdjęcia z Confidence 2016 z nami w roli głównej

 

Rozmowa z Natalią Łuczak podczas Confidence 2015

Sales Director ectacom Polska, opowiada o firmie, prezentacji Michała Horubały dotyczącej SOCów i statusie Złotego Partnera konferencji w Krakowie. Dlaczego według Natalii Confidence odgrywa szczególną rolę w relacjach ze społecznością skupioną wokół świata cybersecurity. I o tym jak to jest być jedną z nielicznych kobiet w branży. Obejrzyjcie koniecznie!

ectacom Polska wspiera Sashę Sidorenko!

Jesteśmy dumni z tego, że możemy być jednym z oficjalnych sponsorów Sashy w jej zmaganiach na zawodowym ringu bokserskim. Współpraca z nią jest nie tylko źródłem inspiracji w naszej codziennej pracy ale – dzięki regularnym treningom w jej klubie bokserskim – również sposobem na naładowanie pozytywną energią życiowych akumulatorów. Naszą codzienną gotowość, motywację i skuteczność w dokonywaniu niemożliwego zawdzięczamy w dużej mierze właśnie jej. Dziękujemy Sasha!

Pobierz opracowania autorstwa Michała Horubały, CTO ectacom Polska, dotyczące bezpośrednio produktów z portfolio Ectacom Polska: