Forum Polskich Użytkowników Rozwiązań Fidelis

10.04.2018

Wykrywanie i blokowanie nowoczesnych cyberataków przy użyciu platformy do automatycznego wykrywania i  reagowania z  mechanizmami inteligentnej dezinformacji

Fidelis_polish

                                                                REGISTER

Fidelis Cybersecurity i  Ectacom Polska zapraszają Państwa na specjalne spotkanie informacyjne w prestiżowym Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.  Warto przyjść i zobaczyć, jak automatyzacja wykrywania ataków i  reagowania na incydenty usprawnia ochronę bezpieczeństwa. .

Data: 24 kwietnia 2018 r.
Godziny: 10.00-14.30
Miejsce: Centrum Nauki Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa

Zarejestruj się już dziś!

Podczas spotkania eksperci z  firmy Fidelis omówią najlepsze praktyki i  pokażą, jak działa automatyczne wykrywanie i  reagowanie oraz jak inteligentna dezinformacja umożliwia proaktywne blokowanie nowoczesnych ataków cybernetycznych.

Najważniejsze punkty programu:

10.00 Powitanie
10.30 Wizja i plany firmy Fidelis
11.15 Strategia i taktyki obrony przed zaawansowanymi zagrożeniami: Fidelis Deception
12.00 Przerwa
12.30 Automatyczne wykrywanie i  reagowanie: Jak integracja rozwiązań Fidelis Network i  Endpoint zmienia metody działania zespołów ds.
bezpieczeństwa
13.30 Pokazy rozwiązań / wskazówki i  porady
14.00 Brunch i  networking

Rejestrować się można do 18 kwietnia. Zarejestruj się już dziś!

Przy budynku jest dostępny płatny parking.

Prelegenci: 

Tim Roddy, wiceprezes ds. strategii produktów z zakresu cyberzabezpieczeń, Fidelis Cybersecurity

Tim Roddy odpowiada za zarządzanie produktami, marketing produktów i  relacje z analitykami w Fidelis Cybersecurity.   Zanim dołączył do Fidelis Cybersecurity, przez 12 lat zajmował się zarówno zarządzaniem produktami, jak i  marketingiem produktów w firmach McAfee i  Secure Computing (która została przejęta przez McAfee).   Tim ma ponad 20-letnie doświadczenie, które zdobył w takich firmach jak Stellent, Alliance Data, CyberCash i  General Dynamics.   Prowadził prelekcje na wielu imprezach branżowych na szczeblu lokalnym i krajowym. Tim Roddy uzyskał tytuł MBA w Anderson School na UCLA oraz tytuły licencjata i magistra w  dziedzinie inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w  Berkeley.

Doron Kolton, dyrektor techniczny ds. technik dezinformacji, Fidelis Cybersecurity  

Doron Kolton od ponad 25 lat zajmuje stanowiska dyrektorskie i  kierownicze w branżach zabezpieczeń cybernetycznych i  rozwoju oprogramowania. Obecnie pełni funkcję dyrektora technicznego ds. dezinformacji w Fidelis Cybersecurity. W 2013 roku założył firmę TopSpin Security, którą zarządzał jako dyrektor generalny do czasu przejęcia spółki przez Fidelis Cybersecurity. Wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa ds. produktów i  inżynierii w firmie Breach Security przejętej przez Trustwave. Jeszcze wcześniej zajmował kilka stanowisk w firmie Motorola Semiconductor Israel, m.in. kierował rozwojem jej oprogramowania.
Z poważaniem,
Peter Wieschollek
Regionalny dyrektor handlowy DACH i PL

Fidelis Cybersecurity
Fidelis Cybersecurity, Aleje Jerozolimskie 96, 13 floor
00-807 Warsaw, Poland
T: +4822-275-5955
www.fidelissecurity.com

                                                     Zarejestruj się już dziś!

 

Forum Polskich Użytkowników Rozwiązań Fidelis