Advanced Threat Summit 2017 dziękujemy!

01.12.2017

Zbliżamy się do końca tygodnia, co zawsze jest dobrą porą na wszelkiego rodzaju podsumowania.

Za nami tegoroczna Konferencja Advanced Threat Summit w której wespół z Vade Secure mieliśmy przyjemność wziąć udział. Był to nasz ostatni event w tym roku i szczerze mówiąc nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego zakończenia konferencyjnego sezonu 2017!

Podczas pracowitych dwóch dni ATS’u mierzyliśmy się z zadaniem zorganizowania najlepszego, oficjalnego debiutu Vade Secure na polskim rynku. Dziś, gdy bitewny kurz juz opadł, możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że osiągnęliśmy zamierzony cel.

Nasze stoisko można było z czystym sumieniem zaliczyć do tych najbardziej obleganych. Problematyka ochrony skrzynki e-mail przyciągnęła do nas sporo zainteresowanych osób. Z każdą z nich udało nam się przeprowadzić ciekawą, zaangażowaną i merytoryczną rozmowę, dzięki czemu mogliśmy w pełni nakreślić główne zalety Vade Secure i rozwinąć wątek predykatywnej ochrony poczty e-mail. Podczas dyskusji towarzyszyło nam francuskie wino, które (i tym nie jesteśmy absolutnie zaskoczeni) rozeszło się jak świeże paryskie croissanty w sobotni poranek. Swoje zadanie zrobiły też gadżety, w szczególności czerwone, diabelskie widły (mamy nadzieje, że nie zostały one wykorzystane do niecnych zamiarów i nikomu z tego powodu nie stała się krzywda).

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim osobom, które znalazły chwilę by zatrzymać się przy naszym stoliku, porozmawiać z nami o Vade Secure. Dziękujemy też tym którzy zwyczajnie wpadli do nas wymienić uścisk dłoni, poplotkować, napić się wina czy podkraść kilka gadżetów – mamy nadzieję, że nie przestaniecie nas odwiedzać!

Wielkie chapeau bas należy się producentowi: Vade Secure, a konkretnie Marcinowi Romanowskiemu, bez którego nie udałoby się nam przygotować wszystkiego tak perfekcyjnie jak miało to miejsce. Jego pełne zaangażowanie na całym etapie prac, począwszy od organizowania materiałów, a skończywszy na rozkładaniu naszej ścianki reklamowej, późnym wieczorem w Hotelu Airport Okęcie jest godne uznania i odnotowania na kartach ectacomowej historii!

Last but not least: Bardzo dziękujemy organizatorowi Advanced Threat Summit 2017 – firmie Evention, a w szczególności Magdzie Cholewa i Judycie Klimkiewicz, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować w trakcie przygotowań i podczas konferencji.

Podsumowując: Advanced Threat Summit 2017 zakończyła się dla nas sukcesem i liczymy, że w 2018 uda nam się ten wynik utrzymać.

Do zobaczenia za rok!

Advanced Threat Summit 2017 dziękujemy!